Naruto text rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto text rpg

RPG fórum na tému Naruto
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Hiroto Yamashi

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Hiroto Yamashi

Hiroto Yamashi


Počet príspevkov : 185
Join date : 28.04.2014
Age : 23

Hiroto Yamashi Empty
OdoslaťPredmet: Hiroto Yamashi   Hiroto Yamashi Icon_minitimeŠt jún 05, 2014 5:04 am

Jméno a přezdívka: Hiroto Yamashi
Přezdívka: hjoro,hiro
Pohlaví: muž
Hodnost: jounin(ale na úrovni Anbu)
Vek: 10
Dědina: jsem v konoze
Klan: Yamashi
Kekkei Genkai
a)název KG: suna
b)popis: mám na zádech písečný vak a pomocí písku v okolí nebo ve vaku dokážu tvarovat,ovládat pomocí mysli,útočit pomocí písku ale také dokážu vytvořit písek pomocí minerálů v půdě
Podstata chakry: Doton+fuuton=suna
Styl boje: ninjutsu + písek+kenjucu
Povaha: jsem pohodář a nerad se rozčiluju,také jsem milí a jsem jentlmen  
Popis: fotka
Životopis: narodil jsem se v Suně a moji rodiče zemřeli při válce ninju kde zemřel i můj bratr a na starost si mě vzala moje babička která se mě ujala když mi bylo 2 roky a proto jsem se musel přestěhovat do konohy.Akademie mě moc nebavila a tak když sem se nudil dělal sem si z učitelů srandu a někteří učitele mě pak vyhodili na chodbu.Ve škole jsem neměl moc přátel ale moji nejlepší kamarádi byli angel nakazawa a nomi a ostatním  se  zdálo že jsu divný když ovládám písek. Svuj kekkej genkaj jsem oběvil ve 8. letech.Naučil jsem se v akademii základní techniky jako například stínové klony ale ty mi moc nejdou raději používám písečné klony a taky jsem ani jednou nepropadl a odmaturoval jsem v 9 letech.V 9 jsem se stal geninem a měl jsem svůj tým se senseiem . Plnily sme spolu úspěšně mise, ale asi po třyčtvrtě roku jsme dostali první misi typu B na kterou jsem se z jedné strany těšil ale z druhé se bál Moji spolučlenové v týmu bohužel zahynuli před mýma očima a já jsem to přežil jen o vlásek V misi byl sencei ale mel moc starostí aby ochranil mě ,na tož aby ochranil nás.a po téhle tragické události jsem nad sebou začal pracovat a trénovat a když z toho všeho jsem byl tak vičerpán tak jsem zjistil že mám v sobě shukaka.teď se snažím s ním promluvit a přemluvit aby mě poslouchal.Ale důležitější je aby mě poslouchal můj tým 7 ve kterem sem teď.nově zařazen


Naposledy upravil Hiroto Yamashi dňa Pi jún 06, 2014 10:19 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Nomi
Admin
Nomi


Počet príspevkov : 247
Join date : 25.04.2014

Hiroto Yamashi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hiroto Yamashi   Hiroto Yamashi Icon_minitimeŠt jún 05, 2014 6:34 am

POVOLENÉ!,ale napíš my do fb techniky a výbavu
Návrat hore Goto down
https://narutoultimaterpg.slovakforum.net
Hiroto Yamashi

Hiroto Yamashi


Počet príspevkov : 185
Join date : 28.04.2014
Age : 23

Hiroto Yamashi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hiroto Yamashi   Hiroto Yamashi Icon_minitimeŠt jún 05, 2014 6:35 am

No jo
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hiroto Yamashi Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hiroto Yamashi   Hiroto Yamashi Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hiroto Yamashi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto text rpg :: Tvorba postáv-
Prejdi na: