Naruto text rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto text rpg

RPG fórum na tému Naruto
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Budova hokageho

Goto down 
AutorSpráva
Nomi
Admin
Nomi


Počet príspevkov : 247
Join date : 25.04.2014

Budova hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Budova hokageho   Budova hokageho Icon_minitimeNe jún 29, 2014 1:59 am

Miesto,kde dostávate misie a aj peniaze za misie Very Happy
Návrat hore Goto down
https://narutoultimaterpg.slovakforum.net
Nomi
Admin
Nomi


Počet príspevkov : 247
Join date : 25.04.2014

Budova hokageho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Budova hokageho   Budova hokageho Icon_minitimeNe jún 29, 2014 2:08 am

Pomaly sem prídem a zaklopem na dvere Hokageho a vojdem dovnútra a začnem sa z hokagem niečo dohadovať:
Ja:Dobrý deň Hokage-sama,misia bola úspešná,ale,nedopoviem to a Hokage ma hneď preruší.
Hokage:Viem,anbu my všetko povedali a preto dostanete príplatok za misiu a kde je Hiroto Yamashi?,spýta sa.
Ja:V nemocnici,prišiel som vyzdvihnúť peniaze za misiu a požiadať vás o senseia našeho týmu,lebo ak sa ešte takto zvrtne ďaľšia misia,tak by sme to nemuseli zvládnuť
Hokage:Aha,jak som povedal získate ešte príplatok od Konohy za zvýšenie ranku techniky a preto nedostanete po 200 RYO ale po 500 RYO a potom ešte ohľadom senseia za mnou prídte zoznámim vás z ním a ešte pozdravte Hira,povie a dá na stôl peniaze
Ja:Arigatou a nebojte prídem potom a chcem vedieť,či by sme s Hirotom mohli požiadať o volno od misiách,poviem a zoberiem peniaze
Hokage:Áno budete ho mať,zatiaľ sa majte a pekné zleppšenie schopností,povie a usmeje sa
Ja:Ja sa iba usmejem a keď odchádzam tak poviem:Takže to už viete., a odídem.
Návrat hore Goto down
https://narutoultimaterpg.slovakforum.net
 
Budova hokageho
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» tréningová budova

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto text rpg :: Konoha-
Prejdi na: