Naruto text rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto text rpg

RPG fórum na tému Naruto
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Kenji Kaguya-náhradná postava hl.admina

Goto down 
AutorSpráva
Kenji

Kenji


Počet príspevkov : 1
Join date : 25.06.2014

Kenji Kaguya-náhradná postava hl.admina Empty
OdoslaťPredmet: Kenji Kaguya-náhradná postava hl.admina   Kenji Kaguya-náhradná postava hl.admina Icon_minitimeSt jún 25, 2014 4:35 am

Meno:Kenji
Priezvisko:Kaguya
Vek:14
Povaha:tichá a nepriateľská,skoro nikdy nepovie ani slovo
Kekkei Genkai:Shikotsumyaku
Schopnosť KG:Používať kosti ako sa my zachce a neuveriteľne tvrdé teľo(myslím kosti)
Hodnosť:genin
Vesnica:Konoha
Techniky:Vysunúť z dlane kosti a používať ich ako kunaie a Yanagi no Mai
Výbava:kunaie,shurikeny a výbušné lístky
Životopis:Narodil som sa v rodine Kaguya.Vychoval ma Orochimaru,ktorý my dal prekliatu pečať.Vďaka jeho schopnostiam som dokázal ovládnuť iba prvý stupeň,ktorý my však už nič nerobí.Potom som od neho utiekol a objavil sa v Konohe.Tam ma vychoval Hokage.Bol som vždy tichý.V Konohe ma berú ako syna hokageho.Dokázal som vytvoriť vlastnú techniku a to Yanagi no Mai.Keď som nastúpil do akadémie,tak sa my to tam páčilo.Síce som bol sám,lebo sa ma všetci báli,keď som odhalil svoje KG,ale spoznal som jedného človeka,ktorý my bol ako bratom a to bol Hiroto Yamashi,ktorý bol vo vyššiom ročníku.Keď sa stal Hiroto geninom,tak som už o ňom nepočul.Keď som sa ja stal geninom a dali ma do týmu,tak sme začali plniť misiu typu C.Lenže sa tá misia zvrtla a bola z toho misia typu A,v ktorej zabili všetkých mojích spoločníkov.Dokonca aj mojho senseia.Mňa však nedokázali zabiť a to som si nevedel visvetliť.Keď som sa vrátil do Konohy,tak sa o mňa začali starať lekáry.Vtedy som zistil ako tú prekliatu pečať využívať,ale nevyužívam ju,lebo sa ma ľudia budú báť oveľa viac ako teraz.Teraz čakám na nový tým.
Návrat hore Goto down
 
Kenji Kaguya-náhradná postava hl.admina
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto text rpg :: Tvorba postáv-
Prejdi na: