Naruto text rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto text rpg

RPG fórum na tému Naruto
 
DomovDomov  PortálPortál  Latest imagesLatest images  HľadaťHľadať  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Nomi Uchiha

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Nomi
Admin
Nomi


Počet príspevkov : 247
Join date : 25.04.2014

Nomi Uchiha      Empty
OdoslaťPredmet: Nomi Uchiha    Nomi Uchiha      Icon_minitimeŠt jún 05, 2014 6:50 am

Meno:Nomi
Priezvisko:Uchiha
Vek:12
Povaha:sobecká a panovačná,myslí si,že je mu jeho tým na obtiaž
Kekkei Genkai:sharingan
Schopnosť KG:poznáme
Hodnosť:genin
Vesnica:Konoha
Techniky:Katon:Goukakkyu no jutsu a Shushin no jutsu,všetky E techniky
Výbava:Kunaie a shurikeny
Životopis:Narodil som sa v slavnom klane Uchiha. Všetci vkladali do mňa svoje nádeje, lenže ich rýchlo stratili kvoli mojej sestre. Ona bola géniom v Konohe. Všetci ju uznávali, lebo už v 10 rokoch mala sharingan. Chcel som byť lepší ako ona a tak som sa chcel stať na akadémii tým najlepším. Aj som bol. Potom my otec povedal, že niesom pravým Uchihom, do kým nezvládnem jednu techniku a to Katon:Goukakyuu no jutsu. Preto som začal tu techniku trénovať po nociach a cez deň som spal. Stretol som zaujímavého ninju. Volal sa Hiroto Yamashi. Stal sa mojím priateľom. Cez školu sme spali. Po tom čo som tu techniku zvládol som sa stal najlepším ninjom v akadémii. Aj v hádzani kunaiov aj v E technikách. Raz keď som sa po tréningu vracal domov tak boli všetci mŕtvy. Prežili len šťastlivci. Potom so videl moju sestru ako zabíja jedného z posledných Uchihov. Vtedy som prisahal, že ju zabijem. V ročníku ma nikto neprekonal. Dostal som sa spolu s Hirotom do týmu 7. Teraz čakám kým sa konečne pomstím.
Návrat hore Goto down
https://narutoultimaterpg.slovakforum.net
Hiroto Yamashi

Hiroto Yamashi


Počet príspevkov : 185
Join date : 28.04.2014
Age : 23

Nomi Uchiha      Empty
OdoslaťPredmet: Re: Nomi Uchiha    Nomi Uchiha      Icon_minitimeŠt jún 05, 2014 6:26 pm

Povoleno
Návrat hore Goto down
 
Nomi Uchiha
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Naruto text rpg :: Tvorba postáv-
Prejdi na: